Co się dzieje, gdy 90% mediów jest kontrolowanych przez 6 korporacji? ( GrzeWho )

wystarczy przelicytowac ergo wystarczy chciec!

@XpedobearX: Ergo nie umiesz w logikę, bo jedno zdanie nie wynika z drugiego. Żeby przelicytować trzeba dać więcej kasy niz konkurent, a nie chcieć. Nie dziwię, że piszesz takie bzdury skoro sklecić logicznego zdania nie potrafisz. W ogóle widzę, że tak zacietrzewiłeś sie w twojej teorii, że nie zauważasz, że jak urzędas przydziela częstotliwości to jest jeszcze łatwiej o monopol, bo starczy przekupic urzędasa, który je przydziela. Nie trzeba wydawać setek milionów na wykupienie wszystkiego.

To jest inwestycja w zniszczenie konkurencji byle poznie
Nie to nie jest inwestycja. Tylko utopione pieniądze. Żeby wykupić wszystkie częstotliwosci musiał byś wydać setki milionów a raczej pewnie miliardy.I za każdę częstotliwość placisz na granicy opłacalności, bo tak działa licytacja, że dajesz cenę na której możesz zarobić, czyli żeby zwycieżyć musisz przebić gracza, który myśli, że zarobi najwięcej na tej częstotliwości, a jak zaczniesz wykupywać wszystkie to pozostali nie pozostana bierni i zaryzykują wiecej kasy niż normalnie, może nawet wejdą na minus z inwestycją byle zeklepać sobie częstotliwość, wiec będziesz musiał licytować bardzo ostro.

Masz kapital, ktory mozesz poswiecic w przeciwienstwie do konkurencji
Skąd to głupie złożenie? Myślisz, że jesteś jedyną istotą na Ziemi z kasą?
Myślisz, że dlaczego wielkie firmy lobbują za regulacjami? Bo jakby wykupienie rynku było takie k!?@a proste jak myślisz to by lobbowali za wolnym rynkiem. Korzystna dla siebie ustawę łatwiej załatwić i do tego taniej.

Aha, czyli nie masz dowodow,
Bo nie mam podsłuchów w ministerstwie, ale jakims dziwnym trafem lista leków refundowanych jest na konkretną markę leku, a nie na substancje czynną. I może powiesz, ze to przypadek co? I że jak dwa leki maja tą sama substancję, a jeden z nich znajduje sie na liscie a drugi nie to też przypadek?